Al. Rzeczypospolitej 10/136, 02-972 Warszawa, Polska 

tel. +48 604 263 418, mail: olkowski.tomasz@op.pl

O FIRMIE
Firma TOM-INŻ Tomasz Olkowski to efekt wieloletnich doświadczeń, jakie na swoim koncie posiada inż. Tomasz Olkowski. Specjalizujemy się w różnego rodzaju inwestycjach budowlanych. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą m. in. budowa budynków mieszkalnych i biurowych, roboty żelbetonowe, docieplenia, remonty dachów, montaż instalacji elektrycznych i sanitarnych, modernizacje elewacji – Warszawa to nasza siedziba oraz jednocześnie główny obszar działalności. Możemy się poszczycić licznymi udanymi przedsięwzięciami.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi, wykonując prace zarówno na mniejszą, jak i większą skalę. Wszystkie czynności takie jak m. in. modernizacje elewacji – Warszawa i okolice – wykonujemy z troską o najdrobniejsze detale. Jesteśmy solidni i rzetelni, mając na uwadze wymagania stawiane nam przez współczesny rynek. Kompleksowy charakter oferty oraz ogromne doświadczenie to jedne z najważniejszych czynników decydujących o naszym sukcesie. Proponując naszym klientom modernizacje elewacji – Warszawa i nie tylko – oraz szereg innych prac wchodzących w zakres naszych usług, gwarantujemy pełen profesjonalizm i realizację przedsięwzięcia w terminie. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów i zapewniamy fachową obsługę na każdym etapie inwestycji.

Jesteśmy godną zaufania firmą wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zachęcamy do kontaktu!