Remonty oraz budowa domów na terenie Warszawy

Firma TOM-INŻ. Świadczy kompleksowe usługi budowlano-remontowe. Jednymi z najważniejszych obszarów naszej działalności jest budowa domów oraz remonty – Warszawa jest naszą siedzibą oraz głównym obszarem działalności. W gronie naszych stałych klientów znajdują się zarówno osoby indywidualne, jak i firmy oraz instytucje.

Na swoim koncie mamy szereg uwieńczonych sukcesem inwestycji, co jest zasługą naszego profesjonalizmu, wieloletniego doświadczenia w branży oraz doskonałej znajomości rynku. Do powierzonych nam zadań podchodzimy zawsze w sposób indywidualny, mając na uwadze wymagania stawiane przez konkretnych klientów.

Budowa domów

Dlatego też nawiązując z nami współpracę, możecie mieć Państwo stuprocentową pewność, że budowa domów oraz remonty – Warszawa i okolice, a także pozostałe świadczone przez nas usługi, są wykonywane fachowo i solidnie. Satysfakcja i zadowolenie klientów są naszymi priorytetami, a o naszej skuteczności świadczą liczne pozytywne opinie wystawiane nam przez klientów. Zarówno budowa domów, jak i remonty – Warszawa i nie tylko – są przeprowadzane przez nas z zastosowaniem najnowszych technologii i najwyższej klasy materiałów.

Firma budowlana prowadząca remonty w Warszawie

Ogromną wagę przywiązujemy do jakości usług, co wyróżnia nas i plasuje w czołówce firm budowlano-remontowych. Państwo również możecie przekonać się o naszej skuteczności i efektywności – jeśli planujecie budowę domu lub remont, jesteśmy do Waszych usług. Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje, chętnie udzielimy Państwu dokładnych informacji o naszej ofercie. Szczegóły współpracy ustalamy w toku indywidualnych rozmów z klientami.

Imię i Nazwisko / Nazwa firmy

Temat

Treść (wymagane)
Kontakt
  • TOM-INŻ Tomasz Olkowski
  • Al. Rzeczypospolitej 10/136
    02-972 Warszawa
    Polska
  • +48 604 263 418
Realizacje